- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2IY5088 1.25 Inch Gasket Pivot with Durable Material
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2IY5088 |
| Manufacturer Part # | 2IY5088 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2IY5088 Gasket Pivot 1.37 X 1.4