RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2I70157 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2I70157 Flare 1/4In Gasket OEM for HVAC and Plumbing Systems
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2I70157 |
| Manufacturer Part # | 2I70157 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2I70157 Gasket Flare 1/4in