RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I46474 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I46474 0.5 Inch ID O Ring Elastomer Seal with Chemical Resistance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2I46474 |
| Manufacturer Part # | 2I46474 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2I46474 O Ring .5 Id X .63 Od Vi T
