RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I40034 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I40034 Grommet Screw T4 Stainless Steel T4 Drive Tool Component
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2I40034 |
| Manufacturer Part # | 2I40034 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2I40034 Grommet Screw T4