RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-Z4662 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-Z4662 1.6 Inch Vinyl Cap with Chemical Resistance
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2I-Z4662 |
| Manufacturer Part # | 2I-Z4662 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2I-Z4662 Vinyl Cap