RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-Z21439 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-Z21439 12.5 Inch PTFE/aluminum Sheet with durable construction
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2I-Z21439 |
| Manufacturer Part # | 2I-Z21439 |
| Height | 2.65" |
| Width | 5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2I-Z21439 Ptfe/aluminum Sheet 12.5 X 38.4
