RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg equipment stand accessories and work table accessories.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-Z0057 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-Z0057 1 Inch Rubber Foot Recessed For Mounting
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2I-Z0057 |
| Manufacturer Part # | 2I-Z0057 |
| Height | 0.95" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2I-Z0057 Rubber Foot 1" Top Dia 7/8" High Rubber Foot Uses Screw, Recessed For Mounting., Star 11rw 11wla 11wsa 12 12mc 12mcpt 15mc 15mcmr, 15mcn 15mcpt 174cba 174sba 175cba 175sba 18mcp, 18mcpt 25 40 45 4rw 7rw Hfd-1 Hpd1 Hpd1arb Hpd2, Hpde1 Hpde2 Jr4 Sst-12 Sst-25 Sst-45 Sst-45hc, Swb7r1 Swb7r1e Swb7r1ww Swb7r2 Swb7r2e Swb7rb Swb7rbe, Swb7rbs Swb8rbd Swb8rbde Swb8rbl Swb8rble Swb8sq, Swb8sqe Swcb Swcbe
