RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-Y6709 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-Y6709 2.9 Inch Cushion Motor OEM for Industrial Automation
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2I-Y6709 |
| Manufacturer Part # | 2I-Y6709 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2I-Y6709 Cushion Motor
