RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-H6579 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-H6579 0.45 Inch Grommet Lavelle Black Impact Polymer
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2I-H6579 |
| Manufacturer Part # | 2I-H6579 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2I-H6579 Grommet Lavelle #8051 Bl