RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2I-73499 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2I-73499 Gasket Tank Cover 3.9 Inch Elastic Seal Gas Equipment
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2I-73499 |
| Manufacturer Part # | 2I-73499 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2I-73499 Gasket Tank Cover