Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2I-70139 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2I-70139 2.5 Inch Rubber Gasket Type C for Bloomfield Brewer White
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 2I-70139 |
| Manufacturer Part # | 2I-70139 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 2I-70139 Sprayhead Gasket, [ 2.5" D. X .5" Wide ] [rubber ] [ Type C] [ ] White ], [ Profile ] [ Mount Circle, Bloomfield Coffee Brewer 8716
