RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2I-4881557 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2I-4881557 22.969 Inch Gasket Silicone with Durability
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2I-4881557 |
| Manufacturer Part # | 2I-4881557 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2I-4881557 Gasket Silicone 22.969 X 20.