RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg equipment stands and filler tables.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2I-3B82D0069 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2I-3B82D0069 15-5/8 Inch Long Drawer Slide Left Hand Durable Steel with Rollers
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2I-3B82D0069 |
| Manufacturer Part # | 2I-3B82D0069 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2I-3B82D0069 Left Hand Drawer Slide, 15-5/8" Long Bracket 5 Ea Large & Small Rollers Pivot Bkt, On Botton & Front, Toastmaster Drawer Warmer 3a80a 3a81d 3b80a 3b82d, 3b84a 3b84d 3c80a 3c84a 3c84d 3c8xd 3d8xd.
