RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 2HG16 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 2HG16 Gas Socket 1/4 Inch FPT Connection Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 2HG16 |
| Manufacturer Part # | 2HG16 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 2HG16 Socket 1/4 Fpt Gas Ss