RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator aftermarket pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Continental Refrigerator units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Continental Refrigerator 2HAL0880-01 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 2HAL0880-01 2 Inch Stainless Steel Hinge Assembly with Corrosion Resistance
| Fits with Manufacturer | Glenco |
|---|---|
| Model Number | 2HAL0880-01 |
| Manufacturer Part # | 2HAL0880-01 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glenco 2HAL0880-01 Hinge Assembly
