RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake 2HAH0703001 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 2HAH0703001 3.5 Inch Bracket Pivot Left Right - Mavrik
| Fits with Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | 2HAH0703001 |
| Manufacturer Part # | 2HAH0703001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall 2HAH0703001 Bracket Pivot (top Rt Btm Lft)
