Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2HAH-0701001 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 2HAH-0701001 4.25 Inch Bracket Mount with Sturdy Installation
| Fits with Manufacturer | McCall |
|---|---|
| Model Number | 2HAH-0701001 |
| Manufacturer Part # | 2HAH-0701001 |
| Height | 1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
McCall 2HAH-0701001 Bracket Mount (top Rt Btm Lft)
