RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2H303946 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2H303946 14 Inch Insul Side Gas BMW 327 427 Insulated Panel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2H303946 |
| Manufacturer Part # | 2H303946 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2H303946 Insul Side Bmw 327 427