RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2H-Z16062 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2H-Z16062 1 Inch Insulation Bottom Food Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2H-Z16062 |
| Manufacturer Part # | 2H-Z16062 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2H-Z16062 Insulation Bottom Ss8i