Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2H-Y7693 2.3 Inch Insulation Pad Heat Resistant OEM Grade
Item:
#1190540
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2H-Y7693 |
| Manufacturer Part # | 2H-Y7693 |
| Height | 0.01" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2H-Y7693 2.3 Inch Insulation Pad Heat Resistant OEM Grade
$16.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2H-Y7693 Insulation Pad

