RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2H-60106-67 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2H-60106-67 4.9 Inch Insulation Kit for AGC Hood Space Efficient
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2H-60106-67 |
| Manufacturer Part # | 2H-60106-67 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2H-60106-67 Insul Kit#1 New Agc Hood
