RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2H-36196 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2H-36196 9 Inch Insulation Foam Effective Cold Retention for OEM
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2H-36196 |
| Manufacturer Part # | 2H-36196 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2H-36196 Insul Fg .6 Micro 1x 45
