- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2FZ1774 8.25 Inch Cube Stainless Steel Cone Top with Ice Dispensing
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2FZ1774 |
| Manufacturer Part # | 2FZ1774 |
| Height | 1.2" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 5.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2FZ1774 Grid 8 Cone Top