RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2FZ1769 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2FZ1769 7.45 Inch Standard Top Gas Stainless Steel with Food Safe Surface
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2FZ1769 |
| Manufacturer Part # | 2FZ1769 |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 4.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2FZ1769 Grid 7 Standard Top