RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2FZ17128 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2FZ17128 7.75 Inch Top Casting Machine Stainless Steel White
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2FZ17128 |
| Manufacturer Part # | 2FZ17128 |
| Height | 2.55" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2FZ17128 Top Casting Machd Wh
