RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2FY7364 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2FY7364 4.8 Inch Burner Front Steel with Protective Coating
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2FY7364 |
| Manufacturer Part # | 2FY7364 |
| Height | 4.55" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2FY7364 Burner Front 602