Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perfect Fry commercial deep fryers.
- Authorized Perfect Fry dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perfect Fry 2FV803 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2FV803 11 Inch Air Filter Cartridge Kit with Odor Control for Ventless Fryer
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2FV803 |
| Manufacturer Part # | 2FV803 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2FV803 Air Filter Cartridge Kit, Perfect Fry Ventless Deep Fryer
