- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F306906 9 Inch OEM Gas Burner Rear Assembly Corrosion Resistant
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F306906 |
| Manufacturer Part # | 2F306906 |
| Height | 7.05" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F306906 Burner Rear H2412g
