RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F306905 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F306905 5.15 Inch Burner Front to fit OEM burners
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F306905 |
| Manufacturer Part # | 2F306905 |
| Height | 5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F306905 Burner Front H2412g
