RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F300188 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F300188 17 Inch Cast Iron Grate Broiler Durable for Commercial Use
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2F300188 |
| Manufacturer Part # | 2F300188 |
| Height | 6" |
| Width | 17" |
| Depth | 25" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2F300188 Grate Broiler Cast Iron B