Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N 2F1514901 22-1/2 Inch Cast Iron Top Grate for Magikitch'N Griddles
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2F1514901 |
| Manufacturer Part # | 2F1514901 |
| Height | 0.73" |
| Width | 2.51" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 38.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2F1514901 Cast Iron Top Grate, 22-1/2" X 6-1/8" Cooking Area 23-5/8" Long Overall, Magikitch N
