FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F-Z5173 5.7 Inch Dual Inshot Gas Burner Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z5173 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z5173 |
| Height | 3.65" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-Z5173 Burner Dual Inshot