- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F-Z4693 2.55 Inch Stainless Steel Radiant Ultramax Cooling Unit
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z4693 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z4693 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-Z4693 Radiant Ultramax
