RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F-Z4685 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F-Z4685 1.85 Inch Diameter Gas Radiant Char Broiler
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z4685 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z4685 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-Z4685 Burner 1" Diameter Radiant Char Broiler
