Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 2F-Z3273 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F-Z3273 21 Inch Cast Iron Bottom Grate with 4 Cross Bars
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z3273 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z3273 |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 67.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-Z3273 Cast Iron Bottom Grate, [ 21" X 17" ] [ Material Ci] 4 Cross Bars 21 Ribs, Note Oem Is Now Using Qty 2 # 24-1157 To Replace This Part., Star Broiler 6024(cb Cba) 6036(cb Cba).
