- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F-Z1945 18 Inch Cast Aluminum Bottom Plate for Star Gr14 Models
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z1945 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z1945 |
| Height | 10" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-Z1945 Bottom Plate Cast Aluminum, Star Cg14spt Cg14sptig Gr14 Gr14spt Gr14spta Gr14sptc, Gr14sptk
