Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2F-Z0617 12 Inch Burner Outer Corrosion Resistant Stainless Steel
Item:
#1190960
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z0617 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z0617 |
| Height | 4.15" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2F-Z0617 12 Inch Burner Outer Corrosion Resistant Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-Z0617 Burner Outer

