- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F-Z0616 8 Inch Gas Burner Inner Stainless Steel with Reliable Performance
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-Z0616 |
| Manufacturer Part # | 2F-Z0616 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 10.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-Z0616 Burner Inner