RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 2F-Y7553 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F-Y7553 3 7/16 Inch Angle Iron Radiant to Fit Broiler Models
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-Y7553 |
| Manufacturer Part # | 2F-Y7553 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-Y7553 Angle Iron Radiant [ 16-15/16" X 3-7/16" X 2-1/2"h ], X 1/4" Thich Angle Iron., Star Broiler 6115rcb 6124rcb 6136rcb 6148rcb
