Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2F-Y7365 4.9 Inch Burner Back Gas Stainless Steel OEM Components
Item:
#1250270
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-Y7365 |
| Manufacturer Part # | 2F-Y7365 |
| Height | 4.2" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2F-Y7365 4.9 Inch Burner Back Gas Stainless Steel OEM Components
$724.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-Y7365 Burner Back 602