FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2F-T1185T bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2F-T1185T 11 Inch Grate Top Fajita Gas Equipment
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2F-T1185T |
| Manufacturer Part # | 2F-T1185T |
| Height | 0.01" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2F-T1185T Grate Top Fajita [xx/ch]