RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2F-R3103A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2F-R3103A 7.3 Inch Flue Deflector Metal with Bracket
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2F-R3103A |
| Manufacturer Part # | 2F-R3103A |
| Height | 6.95" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2F-R3103A 6 Flue Deflectr W/brackt
