- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2F-A710E1025 OEM Top Plate A71 Griddle Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2F-A710E1025 |
| Manufacturer Part # | 2F-A710E1025 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Weight | 3.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2F-A710E1025 Top Plate Ctd A71 Gridle
