FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F-1091409 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F-1091409 25 Inch OEM Stainless Steel Food Processing Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2F-1091409 |
| Manufacturer Part # | 2F-1091409 |
| Height | 2" |
| Width | 25" |
| Depth | 33" |
| Weight | 100 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2F-1091409 W/a Top Grd Std Fsh 636