RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EZ9736 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2EZ9736 Terminal Block Power 1 Inch Metal with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2EZ9736 |
| Manufacturer Part # | 2EZ9736 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2EZ9736 Terminal Block Power
