RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EZ7385 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2EZ7385 Wire Set OEM Electrical 6 Inch Compatible with Models 524 536
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2EZ7385 |
| Manufacturer Part # | 2EZ7385 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2EZ7385 Wire Set 524/536
