RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EZ5162 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2EZ5162 Transformer 120V to 24V 40VA Electric OEM Metal
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2EZ5162 |
| Manufacturer Part # | 2EZ5162 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2EZ5162 Transformer 120/24 40va