Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2EZ2922 10 Inch Electric Cord 30 Amp NEMA L6-30P
Item:
#1250440
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2EZ2922 |
| Manufacturer Part # | 2EZ2922 |
| Height | 1.9" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2EZ2922 10 Inch Electric Cord 30 Amp NEMA L6-30P
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2EZ2922 Cord Sto 10/3nema L6 30p
