RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg bottles and sprayers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EZ15352 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2EZ15352 0.6 Inch Vacuum Switch HEPA Filter Durable Polypropylene
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2EZ15352 |
| Manufacturer Part # | 2EZ15352 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2EZ15352 Vacuum Switchhepa Filter
