RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2EZ12024 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2EZ12024 5.35 Inch Sleeve Wire Durable Insulation Material
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2EZ12024 |
| Manufacturer Part # | 2EZ12024 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 13.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2EZ12024 Sleeve Wire
